TNPW12063K05BETY
MFR.Part #
TNPW12063K05BETY
JLCPCB Part #
C4266278
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.05kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount