RNR55H10R0BSB14
MFR.Part #
RNR55H10R0BSB14
JLCPCB Part #
C1462401
Description
-65℃~+175℃ 10Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors