TNPW0805180RBYCN
MFR.Part #
TNPW0805180RBYCN
JLCPCB Part #
C3931881
Description
-55℃~+125℃ 125mW 180Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount