PTF5675K000QXEB
MFR.Part #
PTF5675K000QXEB
JLCPCB Part #
C1741248
Description
-55℃~+150℃ 125mW 75kΩ Metal Film Resistor ±0.02% ±15ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS