CRCW120627R0JNEAHP
MFR.Part #
CRCW120627R0JNEAHP
JLCPCB Part #
C2090074
Description
-55℃~+155℃ 200V 27Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS