Y07868K70200T0L
MFR.Part #
Y07868K70200T0L
JLCPCB Part #
C1496262
Description
-55℃~+125℃ 600mW 8.702kΩ ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors