BFC233841475
MFR.Part #
BFC233841475
JLCPCB Part #
C6514358
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 4.7uF X2 ±20% Plugin,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS