TNPW080511K8BYEA
MFR.Part #
TNPW080511K8BYEA
JLCPCB Part #
C1721035
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 150V 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS