CMF553K1600BERE70
MFR.Part #
CMF553K1600BERE70
JLCPCB Part #
C1790388
Description
-55℃~+175℃ 3.16kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors