Y116910K0000A0R
MFR.Part #
Y116910K0000A0R
JLCPCB Part #
C4180932
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 10kΩ 600mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount