TNPW0805118KBYEA
MFR.Part #
TNPW0805118KBYEA
JLCPCB Part #
C4288574
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS