Y174656R0000T0L
MFR.Part #
Y174656R0000T0L
JLCPCB Part #
C4215643
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 56Ω 600mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount