TNPU08056K34BZEN00
MFR.Part #
TNPU08056K34BZEN00
JLCPCB Part #
C4145988
Description
-55℃~+125℃ 125mW 6.34kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS