TNPU080563K4BZEN00
MFR.Part #
TNPU080563K4BZEN00
JLCPCB Part #
C4113287
Description
-55℃~+125℃ 125mW 63.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS