RN55C8872DBSL
MFR.Part #
RN55C8872DBSL
JLCPCB Part #
C1427477
Description
-65℃~+175℃ 125mW 88.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors