RM10F2700CT
MFR.Part #
RM10F2700CT
JLCPCB Part #
C4325317
Description
-55℃~+155℃ 125mW 270Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS