ERL05226R00FKEB500
MFR.Part #
ERL05226R00FKEB500
JLCPCB Part #
C3424203
Description
-65℃~+175℃ 125mW 226Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors