TNPU080510K5BZEN00
MFR.Part #
TNPU080510K5BZEN00
JLCPCB Part #
C3953209
Description
-55℃~+125℃ 10.5kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS