TNPU080520K5BZEN00
MFR.Part #
TNPU080520K5BZEN00
JLCPCB Part #
C3987781
Description
-55℃~+125℃ 125mW 20.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS