TNPW0805806KBEEN
MFR.Part #
TNPW0805806KBEEN
JLCPCB Part #
C4133403
Description
-55℃~+155℃ 125mW 806kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS