TNPU080511K5BZEN00
MFR.Part #
TNPU080511K5BZEN00
JLCPCB Part #
C4040116
Description
-55℃~+125℃ 11.5kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS