TNPW120630K0BETY
MFR.Part #
TNPW120630K0BETY
JLCPCB Part #
C4278202
Description
-55℃~+125℃ 250mW 30kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount