TNPU060384K5AZEN00
MFR.Part #
TNPU060384K5AZEN00
JLCPCB Part #
C3913379
Description
-55℃~+125℃ 100mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS