ERJ-H3ED1602V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-H3ED1602V
JLCPCB Part #
C7184223
Package
0603
Description
-55℃~+175℃ 125mW 16kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS