TNPU06038K45AZEN00
MFR.Part #
TNPU06038K45AZEN00
JLCPCB Part #
C4004341
Description
-55℃~+125℃ 100mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS