SG73S1JTTD9100F
MFR.Part #
SG73S1JTTD9100F
JLCPCB Part #
C4148144
Description
-55℃~+155℃ 200mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS