TLCX990K00Q
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TLCX990K00Q
JLCPCB Part #
C1489211
Package
Plugin
Description
-25℃~+155℃ 250mW 990kΩ ±0.02% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS