TLCC990K00Q
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TLCC990K00Q
JLCPCB Part #
C1486903
Package
Plugin
Description
-25℃~+155℃ 250mW 990kΩ ±0.02% ±10ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS