CPR07R5100JE10
MFR.Part #
CPR07R5100JE10
JLCPCB Part #
C1485822
Description
-65℃~+275℃ 510mΩ 7W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS