SQMW78R2J
MFR.Part #
SQMW78R2J
JLCPCB Part #
C1368175
Description
-55℃~+250℃ 7W 8.2Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS