TLCX250K00Q
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TLCX250K00Q
JLCPCB Part #
C1485624
Package
Plugin,P=7.3mm
Description
-25℃~+155℃ 250kΩ 250mW ±0.02% ±5ppm/℃ 插件,P=7.3mm Through Hole Resistors ROHS