RN55C1542FR36
MFR.Part #
RN55C1542FR36
JLCPCB Part #
C3455299
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors