T83D107K010EZZL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T83D107K010EZZL
JLCPCB Part #
C1954884
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 100uF 10V ±10% 2917 Tantalum Capacitors