Y0007250R000D9L
MFR.Part #
Y0007250R000D9L
JLCPCB Part #
C1464626
Description
-55℃~+125℃ 250Ω 600mW ±0.5% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS