CWR11JK226KBA\W
MFR.Part #
CWR11JK226KBA\W
JLCPCB Part #
C6151584
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 20V 22uF 4.4uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors