SM5S18CAHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM5S18CAHM3/I
JLCPCB Part #
C20036299
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 123A@10/1000us 18V 21.1V 29.2V 3.6kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS