ST250-75L2KI
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ST250-75L2KI
JLCPCB Part #
C1662341
Package
Plugin,D7.9xL25.6mm
Description
-55℃~+125℃ 250uF 75V 800mΩ ±10% 插件,D7.9xL25.6mm Tantalum Capacitors