ST1100-25L2KI
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ST1100-25L2KI
JLCPCB Part #
C1662343
Package
Plugin,D7.9xL25.6mm
Description
-55℃~+125℃ 1100uF 25V 500mΩ ±10% 插件,D7.9xL25.6mm Tantalum Capacitors