ST90-125L2KI
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ST90-125L2KI
JLCPCB Part #
C1662448
Package
Plugin,D7.9xL25.6mm
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω 125V 90uF ±10% 插件,D7.9xL25.6mm Tantalum Capacitors