P0805E4752FNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805E4752FNT
JLCPCB Part #
C4310070
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 47.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS