ST950-30L2KI
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ST950-30L2KI
JLCPCB Part #
C1662344
Package
Plugin,D7.9xL25.6mm
Description
-55℃~+125℃ 30V 500mΩ 950uF ±10% 插件,D7.9xL25.6mm Tantalum Capacitors ROHS