Y0020250K000B9L
MFR.Part #
Y0020250K000B9L
JLCPCB Part #
C1490444
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 250kΩ 250mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS