SMPC70ANHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMPC70ANHM3/I
JLCPCB Part #
C1847852
Package
TO-277A
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 113V 13.3A@10/1000us 1uA 70V 86V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS