MAY40R200F
MFR.Part #
MAY40R200F
JLCPCB Part #
C1481612
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 300mW 40.2Ω ±1% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS