SMPC40ANHM3/I
MFR.Part #
SMPC40ANHM3/I
JLCPCB Part #
C3710775
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 23.3A 40V 44.4V 64.5V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS