SMPC26ANHM3/H
MFR.Part #
SMPC26ANHM3/H
JLCPCB Part #
C3698826
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 26V 28.9V 35.6A 42.1V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS