SMPC24A-M3/86A
MFR.Part #
SMPC24A-M3/86A
JLCPCB Part #
C1984542
Description
1.5kW 1uA 24V 29.5V 38.6A 38.9V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS