SMPC75ANHM3/I
MFR.Part #
SMPC75ANHM3/I
JLCPCB Part #
C3705329
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 12.4A 121V 1uA 75V 83.3V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS