SMPC45ANHM3/H
MFR.Part #
SMPC45ANHM3/H
JLCPCB Part #
C1847855
Description
1.5kW@10/1000us 1uA 20.6A@10/1000us 45V 55.3V 72.7V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS