SMPC48ANHM3/H
MFR.Part #
SMPC48ANHM3/H
JLCPCB Part #
C1847901
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 19.4A@10/1000us 1uA 48V 58.9V 77.4V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS